Про це повідомив одесит Влад Федоров, який перебуває на судні, пише Teza.

Читайте також: На грецькому лайнері El Venizelos виявили коронавірус: на борту є українці

Відомо, що на судні перебуває 30 моряків-українців.

За словами Влада, 30-40 людей лежать на кораблі з температурою. Їх майже ніяк не лікують. Бортовий лікар каже, що на коронавірус вже могли захворіти 70% команди судна. Поки що тести виявили коронавірус у 20-ти людей.

Грецька влада поки ніяк не допомагає хворим морякам. І не дозволяє їм залишати корабель.

Українські дипломати за словами Влада, наразі лише надсилають повідомлення зі словами підтримки.

Кілька днів тому з корабля El Venizelos евакуювали громадянина Швейцарії у важкому стані та симптоми коронавірусу: температура, важке дихання, лихоманка.

Згодом, Влад Федоров – українець, який є членом екіпажу і наразі перебуває на судні опублікував відео, де йдеться, що одному із пасажирів стало дуже зле і медики судна побігли до хворого з кисневим балоном.

Що відомо про коронавірус на судні El Venizelo? На лайнері є громадяни 13 країн, а сам екіпаж судна складається приблизно з 400 осіб. Український фонд допомоги морякам "Ассоль" повідомляє, що на борту лайнера перебувають близько 30 українців. Натомість грецькі ЗМІ пишуть, що на борту є близько 82 наших громадян.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.