Попри це, 13 травня обласна комісія з надзвичайних ситуацій вирішила зняти всі обмеження, які були поза рішенням уряду. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на слова Каспрука в ефірі одного з телеканалів.

До теми Саморобні костюми захисту та операції на вулиці: AP показав жах лікарень України

Мер міста розповів, що ситуація в лікарнях загострюється. У медичних установах вже не вистачає ліжок й доводиться шукати місце, де додати ще принаймні декілька десятків ліжкомісць для того, аби продовжувати приймати хворих з важкими симптомами.

Стабільно важка динаміка. На сьогодні у нас міські лікарні заповнені, пробуємо десь там запхнути додаткові кілька десятків ліжок, для того, щоб приймати й лікувати хворих з коронавірусом і важкими випадками пневмонії,
– сказав Каспрук.

У Чернівцях чи ненайскладніша епідеміологічна ситуація з COVID-19 в Україні й станом на 14 травня загальна кількість інфікованих в області перевищує 2,5 тисячі, 1936 з яких активні. 464 пацієнтів вже встигли одужати, але 89 людей померли.

Дивіться також відео 24 каналу: лікарка-інфекціоністка розповіла про ситуацію у лікарні

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я