Гінеколог Осипенко Анна назвала найшкідливіші поради лікаря, які нашкодять здоров'ю.

Читайте також: Як зрозуміти, що новий сексуальний партнер вам не підходить

Яких порад гінеколога не варто дотримуватися

1) якщо у Вас дискомфорт у піхві, свербіж, виділення – це, звичайно, молочниця. Не треба здавати мазки і тим більше ходити до лікаря, просто можна випити ліки, які активно рекламують по телебаченню. А якщо не допомогло, то доза мала, варто ще випити.

2) ніколи не розповідайте гінекологу про інші свої хвороби. Якщо прийшли до лікаря з порушенням циклу, то не розповідайте, які ліки приймаєте, його ж це не стосується. Нехай лікує те, що турбує.

3) хороший лікар визначає все з огляду. Тому з порога мовчки роздягайтеся. Якщо він професіонал – то він сам все зрозуміє. Немає потреби дурні питання та марнувати час.

4) якщо не настає вагітність – погано намагаєтеся сексом. Потрібно поміняти позу, займатися сексом в іншу фазу місяця і покласти під подушку сокиру, тощо. І немає потреби звертатися до лікаря, адже ви – здорові.


Які поради гінеколога є шкідливими

5) рекомендації лікаря схуднути і вести здоровий спосіб життя – це заздрість. Нехай лікар на себе подивиться.

6) припекти ерозію – громадянський обов'язок кожної жінки, що народила. А всі аналізи – лише гроші на вітер.

7) перерваний статевий акт – найкращий метод контрацепції. Немає потреби пити хімію і засовувати в себе спіралі всякі. Це шкідливо.

Здоров'я 24 застерігає не займатися самолікуванням та звернутися до компетентного лікаря. І у жодному разі не дотримуйтеся цих шкідливих порад!

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.