Головний біль

Частий головний біль є ознакою постійного стресу в повсякденному житті. Приділіть час, щоб розслабитися і зняти напругу. Подаруйте цей час собі. Міркуйте. Читайте книги. Прогулюйтеся на вулиці. Робіть фізичні вправи. Важливо одне – знайти спосіб розвантажитися.

Біль у шиї

Біль у шиї, показує, що у вас є проблеми з тим, щоб пробачити когось. Прийміть цю ситуацію, адже ніхто не без гріха. Визнайте, що кожна людина помиляється.

Біль в плечах

Біль в плечах свідчать про те, що ви несете на плечах важкий емоційної вантаж. Зосередьтеся на тому, як впоратися з цією проблемою. Знайдіть спосіб скинути вантаж. Перш за все: подумайте, чи є сенс носити його на своїх плечах.

Болі у верхній частині спини

Біль у верхній частині спини є сигналом того, що вам необхідно більше емоційної підтримки. Ви відчуваєте, що вас недостатньо люблять і розуміють. Якщо у вас немає партнера, то вже настав час відкрити своє серце і познайомитися з новими людьми. Якщо ви знаходитесь у відносинах, поговоріть з вашою коханою людиною.

Читайте також: Позбутись поганих звичок легко: 8 простих порад

Біль у нижній частині спини

Біль у нижній частині спини свідчить про те, що ви занадто стурбовані. Намагайтесь не думати про майбутнє. Живіть тут і зараз, станьте реалістом, навчіться насолоджуватися моментом.

Біль в руках

Якщо ваші руки часто німіють, значить ваше життя знаходиться в зупиненому стані. Пора приймати те рішення, яке ви довго відкладали. Пам'ятайте, що у вас є більше енергії, ніж ви думаєте.

Біль в долонях

Біль в долонях показує те, що ви ізольовані від інших. Вам потрібно трохи відкритися, надати шанс іншим дізнатися вас. Шукайте нових друзів, однодумців або зателефонуйте старим.

Біль в ногах

Біль в ногах є сигналом того, що у вас є страхи. Ви боїтеся зробити перший крок.