Як повідомляють російські ЗМІ, медики оцінюють стан Табакова, як украй важкий.

Читайте також: Відомий російський актор з антиукраїнською позицією втратив майже мільярд рублів

Натомість його син Антон переконує, що, за словами лікарів, стан Табакова є стабільним, пише "Коммерсантъ".

"З учорашнього дня нічого не змінилося. Він у свідомості", – каже він.

Таку інформацію оприлюднила й інформаційна агенція "Інтерфакс" з посиланням на джерела у медичних колах.

"Олегу Павловичу сьогодні краще, його стан стабілізувався. Але про переведення його з реанімації у звичайну палату говорити поки рано", – зауважив співрозмовник ресурсу.

Щодо причин госпіталізації, то його сини оприлюднили кардинально різну інформацію. Так, Антон підкреслив, що медики в актора виявили запалення легень, а Павло стверджує, що батько проходить планове стоматологічне обстеження, передає МК.

Читайте також: Мати важкохворої Власової оприлюднила останні подробиці життя співачки

Також підкреслюється, що уночі проти 27 листопада у Табакова несподівано різко піднялася температура, після чого народного артиста вирішили госпіталізувати. За однією з версій, такий стан могло спровокувати відторгнення зубних імплантів.

За інформацією інших ЗМІ, в актора діагностували сепсис.

Додамо, що тим часом у Московському художньому театрі імені Чехова, яким керував Табаков, скасували вистави з його участю, які було заплановано на кінець жовтня та на початок грудня, – у касах закладу наразі відбувається повернення грошей за квитки.

Нагадаємо, напередодні сайт "24" повідомляв, що Олег Табаков потрапив до реанімації. До слова, актор відкрито підтримував агресію Кремля в Україні.