Такі дані оприлюднили у МОЗ, станом на 2 жовтня. Також показники захворюваності погіршились ще у двох областях України.

До теми Міська лікарня Чернівців на 90% заповнена COVID-хворими

Ще одна область може перейти у помаранчеву зону

На Буковині рівень госпіталізації становить вже 62 на 100 тисяч населення. Причому норма становить 60. Окрім того, станом на 1 жовтня, там завантаження ліжок з киснем становить 67,5% при нормі 65%.

Ба більше, рівень захворюваності становить 558 на 100 тисяч населення, хоча має складати не більше 75. Саме тому Буковина відповідає помаранчевій зоні карантину.

Ще у двох областях погіршились показники

Значно гірші показники захворюваності у Сумській та Запорізькій областях. У першому випадку область вже відповідають червоній зоні –там коефіцієнт виявлення випадків COVID-19 становить 20,9% – він є найвищим в Україні. Норма має складати не більше 20%.

Погіршилась ситуація також у Запорізькій області, де динаміка госпіталізацій становить 50,9%. Причому норма – не більше 50%.


Що відомо про адаптивний карантин в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Коротко про зони карантину в регіонах Україні

  • Станом на 30 вересня, на Львівщині зростала кількість хворих на коронавірус. Тоді повідомляли, що в області можуть посилити карантин та запровадити червону зону вже через 3 – 4 тижні.
  • Станом на 26 вересня у 5 областях України фіксують показники помаранчевої зони адаптивного карантину. Решта регіонів залишаються в межах жовтої зони.
  • Тоді за крок до помаранчевої зони була Дніпропетровська, Донецька, Тернопільська, Черкаська та Кіровоградська області.