Російський фонд прямих інвестицій хоче тестувати комбінацію вакцин "Супутник-V" та AZD1222 на території України. Про це глава Фонду Кирило Дмитрієв заявив в ефірі одного з російських телеканалів, повідомляє РБК.

До теми Медведчук каже, що у Харкові просять зареєструвати російську вакцину: у компанії вже відповіли

У РФПІ переконані, що "вакцини повинні залишатися поза політичним полем".

Ми готові повністю передавати наші технології для виробництва в Україні. Ми також готові навіть почати клінічні випробування в Україні спільної вакцини AstraZeneca і "Супутник-V",
– заявив Дмитрієв.

Скандал з російською вакциною в Україні: що відомо

  • 8 грудня глава РФПІ Кирило Дмитрієв розповів, що виробництво російської вакцини проти коронавірусу можуть налагодити на потужностях харківської фармкомпанії "Біолік". Але представники компанії тоді спростували цю інформацію.
  • 2 січня ЗМІ повідомили, що "Біолік" подало документи на реєстрацію в Україні російської вакцини "Супутник V" до міністерства охорони здоров'я.
  • Заступник очільника МОЗ України Віктор Ляшко заявив, що Україна не реєструватиме російську вакцину проти коронавірусу "Супутник-V". Все тому, що препарат не пройшов третій етап клінічних випробувань.
  • Голова профільного парламентського комітету Михайло Радуцький теж сумнівається, що в Україні зареєструють російський препарат. Адже, згідно з законом, у країні не можна реєструвати вакцину, яка не має кваліфікації ВООЗ або країн з жорсткою регуляторною політикою.