Обмеження почнуть діяти з суботи, 7 березня. Про це пише видання Інтерфакс з посиланням на розпорядження прем'єр-міністра Михайла Мішустіна.

Читайте також У ВООЗ заявили, що "марно сподіватися" про зникнення коронавірусу влітку

Додамо, в Росії наразі підтвердили 13 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2 або 2019-nCoV (стара назва), який викликає захворювання Covid-2019.

Винятками є члени Євразійського економічного союзу, екіпаж повітряних суден, члени офіційних делегацій і особи, що мають посвідку на проживання в РФ.

"ФСБ Росії з 00 годин 00 хвилин місцевого часом 7 березня 2020 року тимчасово призупинити пропуск через державний кордон РФ іноземних громадян і осіб без громадянства, які прибувають з території Ісламської Республіки Іран, які в'їжджають на територію РФ з метою навчання і здійснення трудової діяльності, а також в приватних, туристичних і транзитних цілях", – йдеться у джерелі.

Також авіакомпанії повідомлені про тимчасову заборону перевезення іноземних громадян з території Ірану з метою транзиту через територію Росії.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.