Про це Ляшко повідомив в коментарі "Українській правді". Проте задля виконання плану Ради нацбезпеки та оборони потрібно задіяти багато компонентів.

До теми Далі так не буде, – в Офісі Президента пояснили провал плану вакцинації

11 мільйонів – це найбільш оптимістичний сценарій

Мовиться про наявність вакцини, бажання людей, навченість медперсоналу. За словами головного санлікаря, необхідно, аби зменшилась захворюваність на COVID-19, тоді з'явиться більше можливостей залучати медперсонал для вакцинації.

Якщо ми задіємо всі ресурси, які у нас є сьогодні, то від 4,5 мільйонів до 11 мільйонів щеплень на місяць ми можемо робити. 11 – це буде найбільш оптимістичний, 4,5 – найнижчий рівень. Але це при наявності всіх факторів, які я озвучив,
– сказав Ляшко.

Головною умовою для проведення успішної вакцинації є, передусім, наявність вакцин. Наразі законтрактовано близько 50% вакцин для виконання плану РНБО.

Читайте також Дві дози вакцини в Україні отримало лише п'ятеро людей

На останні місяці 2021 навантаження може бути найбільшим

Але у нас вже є рамковий договір з Pfizer, що значно збільшує, і ще проводяться перемовини. Тому реалістичність виконання існує, але ми розуміємо, що навантаження може бути на останні місяці 2021 року значно більше, ніж ми навіть розраховували,
– зауважив Ляшко.

Скільки людей вакцинували в Україні?


Станом на 10 квітня проти коронавірусу імунізували 373 тисячі осіб. 5 людей отримали вже 2 дози вакцини.

Як записатись на вакцинацію / Інфографіка 24 каналу