Зокрема, 20 жовтня вакцинація відбувалася на території Критого ринку. Станом на 14:00 медична група встигла щепили 90 охочих.

Зауважте У Львові від ускладнень COVID-19 померла мати 3 дітей: була категорично проти вакцинації

З них 60 людей щепили препаратом від Pfizer, 30 – CoronaVac.

Реакція людей

Маргарита – донька однієї з продавчинь – заявила, що прийшла вакцинуватися разом з мамою. Усе тому, що всюди – великі черги, у яких страшно стояти. А на ринку все минуло швидко.

Олег – відвідувач, який щепився – зауважив, що на тлі посилення карантинних обмежень люди почали масово вакцинуватися. У центрах вакцинації – великі черги. Саме тому довелося шукати інші шляхи отримати щеплення.


На ринках Запоріжжя почали вакцинувати від COVID-19 / Суспільне

Кількості покупців зменшується

Водночас попри дотримання карантинних вимог, кількість покупців зменшилася. За словами підприємниці Ірини, наразі у продавців не вимагають сертифікатів про вакцинацію.

Але особисто ми вакциновані. Слід сказати, що зробили щеплення самостійно, аби працювати й не наражати відвідувачів на певні ризики. Як би ж це ще допомагало нормально торгувати,
– наголосила Ірина.

Ситуація з COVID-19 ускладнюється

  • Упродовж доби 19 жовтня в Україні виявили 18 912 нових заражених COVID-19. На жаль, з життя пішли 495 українців.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що вже найближчими днями "почервоніти" можуть ще декілька областей.
  • За словами політика, Україна зіткнулася зараз з найбільшими викликами за весь час пандемії.
  • Шмигаль наголосив: "94,2% госпіталізованих з COVID-19 за тиждень були невакциновані, ці цифри говорять самі за себе, вакцинація рятує життя".