Історія про жінку, яка волею долі стала польовою медсестрою на Євромайдані. Ця випадковість переросла у життєве призначення.

На вулиці Інститутській рівно два роки тому розпочалась медична кар'єра Лариси. Тоді психолог за освітою не витримала, коли побачила пораненого хлопця.

18 лютого 2014 року почалися масові розстріли на Євромайдані. Того дня вранці мирна хода рушила до парламенту вимагати внести зміни до Конституції і обмежити владу президента. Раптом в урядовому кварталі розпочалися сутички. "Беркут" закидав натовп світло-шумовими гранатами і відкрив вогонь із рушниць. Силовики витіснили активістів вниз по вулиці Інститутській до Майдану Незалежності. Штурм мітингувальників переріс у бійню.

А далі — ніч у Михайлівському соборі. Храм перетворився на шпиталь, куди звозили поранених. А на задньому дворі облаштували морг.

Історія неймовірно сильної жінки, котрій довелося засинати поряд з трупами, звикати до смерті та кардинально змінити своє життя заради України – дивіться у відеосюжеті.

Нагадаємо, 18 лютого під час сутичок на Майдані загинуло щонайменше 20 людей. А ввечері бої на Майдані спалахнули з новою силою. Силовики штурмували барикади БТРом.