Що сказав Радуцький

Карантин вихідного дня дав покращення, але не розв'язав проблему із поширенням коронавірусу. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Радуцький, інформує 24 канал.

Цікаво Чи ефективні пластикові щитки проти коронавірусу: несподіваний експеримент

Моя особиста думка – це (карантин вихідного дня – 24 канал) дало якесь покращення. Це не вирішило проблему ні в якому разі. Він не вирішив питання, бо не був зупинений транспорт. Це моя особиста думка. Якби зупинили транспорт, то результат був би кращий,
– наголосив чиновник.

Зауважимо, під час карантину вихідного дня у суботу та неділю працювали лише аптеки, продуктові магазини, АЗС та банки. Крім того, роботу громадського транспорту не зупиняли. Додамо, що його не планують зупиняти і під час січневого посилення карантину – 8 – 24 січня.

Карантин вихідного дня: головне

  • Жорсткіші обмеження на вихідних діяли в Україні впродовж 14 – 29 листопада.
  • За даними Міністерства економіки, втрати від карантину вихідного дня становили менше як 0,1% від річного ВВП. Зокрема основний удар припав на малий і середній бізнес.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що завдяки обмеженням вдалося розірвати ланцюг поширення коронавірусу та зменшити навантаження на медичну систему.