Шанси зростають ще більше, якщо ви перевантажуєте власне тіло, або ж навпаки воно не знає, що таке фізична активність, нерівномірно розподіляєте навантаження, погано харчуєтесь або ж унаслідок природного старіння.

Важливою є галузь дитячої ортопедії. Дитинство – той час, коли можна оперативно запобігти ситуаціям, які в подальшому можуть перетворитися на серйозні проблеми. Це стосується хребта, плоскостопості чи викривлення кінцівок.

У дорослому віці до кабінету ортопеда найчастіше приводить біль у суглобах, міжхребцева грижа та спортивні травми — і в кожній із цих галузей турецькі ортопеди є визнаними професіоналами. Головні переваги – найновіші медичні технології, повноцінна післяопераційна реабілітація та доступність.

Лише уявіть: 12% населення світу потерпає від хвороб суглобів. У хронічних стадіях вони навіть можуть стати причиною інвалідності. Втім, із технологією ендопротезування цим можна не перейматися. Повна заміна тазостегнового, ліктевого чи колінного суглобів – для турецьких ортопедів це чудово відпрацьовані технології і буденні операції. А головне: усі вони малоінвазивні, а успішність процедур підвищують 3D-навігацією та індивідуальним підбором ендопротезів.

Що стосується колінного суглоба, який почав руйнуватися через артрит, турецькі спеціалісти одні з небагатьох, які володіють технологією макопластики – коли через мінімальні проколи видаляють уражену частину хрящової тканини і вже на неї одягають невеликий протез.

Ще однією революційною технологією є тканинна інженерія. Зі суглоба забирають хрящові тканини, протягом декількох тижнів їх розмножують у лабораторних умовах, а потім пересаджують у пошкоджену зону. Так як клітині взяті з власного тіла, організм позитивно на них реагує, і не відштовхує.

З якою б ортопедичною проблемою ви не зіткнулись, завжди можете розраховувати на багаторічний досвід турецьких лікарів. За останні декілька років Туреччина за якістю і вартістю ортопедичного лікування стала серйозним конкурентом для таких визнаних лідерів, як клініки Німеччини та Ізраїлю.

Усі методи лікування пройшли безліч етапів удосконалення, щоб кожна операція була найменш травматичною – з мінімальним хірургічним розрізом і відповідно з якомога швидшою реабілітацією. Тому навіть після заміни тазостегнового суглоба вас виписують за 10 днів.

Турецькі спеціалісти тісно співпрацюють з асоціацією європейських ортопедів, зрештою третина з них навчалась у кращих медичних закладах світу. Ще більше дивує пацієнтів ціна – ідентичні процедури коштують щонайменше удвічі менше, аніж у провідних клініках США та Європи.

Особлива зручність для українських клієнтів — це пряме авіасполучення та відсутність візового режиму. Якихось 2 години і ви у привітній Туреччині, спеціальним трансфером прямуєте на прийом до свого лікаря. Жодних реєстратур, черг — для вас усе організують. Здоров'я найцінніше, тож довіряйте його професіоналам.