Протягом останніх 20 років Acıbadem займає лідерську позицію із застосування передових технологій променевої терапії для ефективного лікування раку, інформує 24 Канал.

Читайте також Acıbadem: місце, де допомагають дітям з неврологічними розладами

Лікування раку ґрунтується на трьох основних стратегіях: хірургічній, променевій та системній терапії. Хірургія часто є основним методом лікування багатьох типів раку, пропонуючи кращі шанси, якщо пухлину можна повністю видалити з організму. Успіх резекції пухлини суттєво впливає на ймовірність лікування та виживання пацієнта, і це підвищує ефективність наступних процедур.

Проте деякі типи пухлин оцінюються як неоперабельні. Це означає, що вони ризиковані для хірургічного втручання або ж загальний стан здоров'я пацієнта не підходить для операцій. У деяких інших випадках, навіть якщо проводиться хірургічне втручання, рак може виявитися невиліковним сам по собі, що потребує додаткових методів лікування (наприклад, променева терапія) для покращення результатів та зниження ризику рецидиву.


Acıbadem – це міжнародний центр, який надає послуги з організації медичного та оздоровчого туризму пацієнтам з усього світу / Фото Acıbadem

Насправді радіаційна онкологія використовує випромінювання для знищення пухлинних клітин. Завдяки точно спрямованим променям радіації можна викорінити або зменшити пухлину без необхідності хірургічного втручання.

Як променева терапія використовується для лікування раку

Променева терапія використовується для лікування раку вже понад 100 років. Удосконалення її методів вплинуло на клінічні випадки раку та показало успішні результати.

Рік за роком променева терапія продовжує перетворюватися на потужний, високотехнологічний інструмент боротьби з раком. Сьогодні вона є найважливішим етапом у лікуванні захворювання: приблизно 50% онкологічних хворих одержують від неї користь.

Променева терапія може застосовуватися по-різному:

 • як основний метод лікування раку;
 • після операції, щоб уникнути ризику рецидиву в зоні операції, або перед операцією, щоб зменшити пухлину;
 • можливе поєднання із системним лікуванням, наприклад, хімієтерапією, для знищення ракових клітин.


Міжнародних пацієнтів тепло зустрічають у Health Point клініки / Фото Acıbadem

Відділення радіаційної онкології Acıbadem

Відділення радіаційної онкології клініки Acıbadem – одне з найкомплексніших установ такого роду у світі. Пропонуючи лікування з використанням найсучасніших технологій, досвідчені онкологи-радіологи надають пацієнтам найефективніші та найсучасніші променеві методи лікування, прагнучи при цьому зменшити або усунути їхні потенційні побічні ефекти. У клініці дорослі та діти можуть отримати індивідуальний план лікування, призначений для збільшення дози радіації та кращих результатів з мінімальним впливом на здорові тканини.

Захворювання кожного пацієнта ретельно планується та комплексно лікується, починаючи з початкового діагнозу та закінчуючи одужанням та подальшим спостереженням. Фахівці у галузі радіаційної онкології тісно співпрацюють із фахівцями у галузі медичної онкології, радіології, хірургії, патології та інших суміжних спеціальностей, щоб забезпечити найкраще лікування пацієнтів.

У клініці Acıbadem для кожного пацієнта розробляють оптимальний план лікування / Фото Acıbadem

В Acıbadem використовуються передові технології променевої терапії, такі як лінійний прискорювач з МРТ, Кібер-ніж, Гамма-ніж, променева терапія Ethos, інтраопераційна променева терапія, Radixact, Брахітерапія і TrueBeam. У кожного пацієнта свої унікальні потреби, а наявність під рукою всіх доступних технологій радіаційної онкології дозволяє лікарям вибирати з них та розробляти оптимальний план лікування.

Стани, які лікуються за допомогою променевої терапії

Променева терапія застосовується до багатьох типів раку. Для деяких видів, таких як локалізований рак простати, променева терапія може стати основним методом лікування. У таких випадках, як рак молочної залози, її можна проводити після операції, щоб знизити ризик рецидиву раку. Крім того, цей метод лікування може використовуватися для зменшення пухлин перед операцією, особливо при раку легень. Ці різноманітні застосування підкреслюють універсальність променевої терапії при лікуванні різних типів раку.

Променева терапія підходить для лікування багатьох типів раку, зокрема:

 • рак молочної залози;
 • пухлини головного та спинного мозку;
 • рак шлунково-кишкового тракту;
 • урологічний рак;
 • гінекологічний рак;
 • рак голови та шиї;
 • меланома;
 • саркома;
 • дитячий рак;
 • рак легенів.

Клініка Acıbadem – один із небагатьох онкологічних центрів, який використовує можливості радіаційної онкології для лікування різних типів раку. Пацієнти з усього світу приїжджають до Туреччини для лікування в Acıbadem завдяки індивідуальному підходу лікарів до кожного пацієнта.


Досвід роботи клініки Acıbadem допомагає збільшити шанси на одужання та позитивну якість життя пацієнтів / Фото Acıbadem

Досвід клініки допомагає збільшити шанси на сприятливий результат та позитивну якість життя пацієнтів. Щоб дізнатися більше про роботу медзакладу, можна зв'язатися з інформаційним центром клініки Acıbadem.

Як зв'язатися з Acıbadem?

Для того, аби отримати детальнішу інформацію, можна звернутися за адресами:

 • представництво групи компаній Acıbadem у Києві: вулиця Бульварно-Кудрявська, 14, офіс 1, телефон: +380 93 955 48 40;
 • представництво групи компаній Acıbadem у Львові: вулиця Джохара Дудаєва, 9, телефон: +380 96 388 06 62.

Щоб зв'язатися з мережею клінік, також можна написати повідомлення в інстаграм. Фахівці нададуть детальні відповіді на кожен запит.