Таку заяву зробили у Центрі з контролю та профілактики захворювань у Сполучених Штатах Америки (CDC). Через це прийняли рішення відновити масковий режим в районах з високим ризиком зараження для осіб, які пройшли повний курс вакцинації.

Увага Як захиститися від штаму коронавірусу Дельта: поради МОЗ

"З попередніми варіантами, коли люди мали ці рідкісні інфекції, ми не бачили здатності їхньої передавати вірус іншим", – зазначила голова CDC Рошель Валенські.

Однак з варіантом Дельта, відбувалися спалахи недуги, коли щеплені люди інфікували інших. Це спостерігали протягом останніх кількох тижнів.

Штам Дельта: головне

Джерело: МОЗ України

  • Його вперше виявили в Індії. Нині його зафіксували у понад 100 країнах світу.
  • Ще на початку травня ВООЗ оголосила Дельту міжнародною загрозою через численні занепокоєння.
  • Згідно з даними служб громадського здоров'я Великої Британії, Дельта-штам коронавірусу в 1,6 раза більш контагіозний та у 1,45 раза збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.
  • Як повідомили у британському МОЗ, ризик заразитися штамом Дельта повторно на 46% більший, ніж Альфою. При цьому найвищий ризик спостерігається вже через пів року після першого зараження й одужання.

Що відомо про штам коронавірусу Дельта / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу