Про це повідомив гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейесус під час брифінгу.

Читайте також: Скільки людей переносять коронавірус безсимптомно: нові дані

Глава ВООЗ пояснив, що між першим і 100-тисячного випадком зараження пройшло 67 днів. Потім треба було тільки 11 днів, а щоб досягти позначки в 300 тисяч хворих – вистачило всього чотири дні.

Гебрейесус закликав всі країни активно боротися з поширенням коронавірусу.

Ви не можете виграти футбольний матч, тільки захищаючись. Потрібно і атакувати. Закликати людей залишатися вдома і застосовувати інші заходи дистанціювання важливо, щоб уповільнити поширення коронавірусу і виграти час, але це захисні заходи,
– написав доктор Тедрос у своєму твіттері.

Глава ВООЗ переконаний, що для перемоги потрібно "атакувати коронавірус за допомогою агресивної і цілеспрямованої тактики".

Така боротьба передбачає "тестування кожного випадку, що схожий із симптомами коронавірусу, ізолювання і турботу про кожного, в кого підтвердили коронавірус, а також відстеження та поміщення на карантин всіх, хто контактував з інфікованим пацієнтом.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.