Людмила Сенчіна померла уранці 25 січня в одній із лікарень Санкт-Петербурга.

Як розповіла директорка Великої концертної зали "Жовтневий" (БКЗ "Октябрский") Емма Лавринович, вона тривалий час страждала від онкологічного захворювання, передає "Комсомольська правда".

Читайте також: Померла Людмила Сенчіна: біографія та пісні артистки

Зокрема, вона зазначила, три місяці тому під час святкування 50-річчя театрально-концертної зали Сенчіна тут востаннє піднімалась на сцену.

За її словами, акторка виступала перед глядачами через біль.

У жовтні вона виступала у нас на Дні народження. Їй було неймовірно важко. Але глядачі цього не відчули. Вона посміхалася. Ми з нею сиділи, розмовляли. Людонька знала, що від її бажання жити багато що залежить. Казала: "Я все розумію". У неї було величезне бажання вистояти, вижити. Вона стійко переносила хворобу, але онкологія не щадить,
– підкреслила Лавринович.

Крім того директорка концертної зали додала, що 27 січня має відбутися вечір, присвячений дню зняття блокади Ленінграду, в якому мала взяти участь і Сенчіна.

"Ми обговорювали вечір, присвячений повному зняттю блокади Ленінграда. У ньому повинна була брати участь Людочка. Останнім часом вона почувалася дуже погано, тому ми вирішили, що не треба", – зауважила подруга акторки.

Нагадаємо, нещодавно із життя пішов ще один популярний радянський і російський артист – оперний співак Олександр Ведерников.