Про це президент України Володимир Зеленський повідомив під час звернення до українців.

Читайте також: Зеленський звернувся до українців через спалах коронавірусу в Україні: головне

Прем'єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для" членів ЦК,
– сказав він у зверненні до українців.

Зеленський зазначив, що в жодного політика чи бізнесмена в державних і комунальних лікарнях не буде краще умов, ніж у звичайного українця.

Ви будете перебувати саме в тих палатах і тих лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте як це - не мати можливості лікуватися в Швейцарії чи Ізраїлі, – зазначив Зеленський.

За його словами, не буде ніяких винятків і для перших осіб держави: президента, прем'єр-міністра і голови Верховної Ради.

А ще я настійно рекомендую керівникам медичних установ не перетворюватися в готельєрів, не займатися торгівлею палатами або облаштуванням ординаторських під перебування якихось" шишок". Інакше будуть санкції,
– зауважив Зеленський.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.