Допуску адвокатів до постраждалих добилися опозиційні депутати Павло Петренко, Олександра Кужель, Роман Чернега, Олег Махніцький, а також Терезія Яценюк, передає прес-служба “Батьківщини”.

Натомість самих депутатів до затриманих не пустили, з приводу чого вони зробили заяви про злочин до Генпрокуратури.

Депутат Павло Петренко розповів, що умови утримання активістів “є такими, що порушують конституційні права затриманих".

"Побитих хлопців вивели до адвокатів і прикували наручниками до батареї, що є грубим порушенням Конвенції про захист прав людини та Конституції України і фактично говорить про катування і нелюдське поводження з затриманими", - розповів Петренко.

Усі ці факти були зафіксовані на відеокамери. "Ми подали їх до Генпрокуратури разом із заявою про злочин", - сказав депутат.

Депутати передали затриманим їжу, медикаменти та все необхідне. Головний лікар Центральної клінічної лікарні зі свого боку запевнив, що лікарі роблять все для збереження здоров'я активістів.

Нагадаємо, учора ввечері співачка Руслана повідомила, що в лікарні швидкої допомоги на вулиці Братиславській, 3 перебуває більше 20-ти побитих на Майдані 30 листопада студентів, яких можуть вважати зниклими безвісти. Міліціонери нікого не підпускають до хворих.