Усі знають, що спорт корисний для здоров'я, дарує заряд енергії та позитивні емоції, а також допомагає спалити жир. Однак, завжди знайдуться ті, хто не може рухатися, кому лінь робити вправи або просто бракує часу. Саме вони спонукали канадських учених взятися за розробку незвичайних таблеток. Ці пігулки матимуть такий же ефект, як і заняття спортом.

Учені насамперед хочуть полегшити життя тих, хто не може повноцінно рухатись, наприклад, паралізованих людей. Процес створення таблеток – довготривалий. Поки що науковці лише тестують різноманітні компоненти на мишах. Фахівці запевняють – їхні пігулки покликані допомогти фізичній терапії, але не замінити її. Кожен сам обиратиме, працювати над собою чи просто ковтнути таблетку.

Крім того, препарат стимулює витривалість. Тож є ризик, що в майбутньому спортсмени будуть використовувати такі таблетки під час змагань.

Виробляти ці спортивні таблетки почнуть ще не скоро. Але чи зможе "фізична активність у пляшечці" подарувати відчуття гордості за особисті досягнення або враження від бігу в лісі, чи поїздок на велосипеді?

Читайте також: Вчені назвали найшкідливіший напій у світі