Зокрема, обмежувальні заходи можуть поширити, якщо епідемія поширюватиметься у певній частині країни, розповів Ляшко під час свого брифінгу.

Важливо По всій Україні ввели карантин через коронавірус: що зміниться

Якщо будуть випадки поширення на певній території, тоді заходи точно будуть переглянуті. Може дійти до обмеження прав людей пересуватися за межі цієї території,
– розповів заступник голови МОЗ.

Водночас міністр інфраструктури Владислав Криклій підкреслив, що поки що, без нагальної потреби, пересування територією України обмежувати не будуть.

Карантин в Україні: коротко

  • Карантин запроваджено на три тижні – з 12 березня до 3 квітня. На цей час пропонують заборонити проведення масових культурних, спортивних та розважальних заходів (де заплановано участь 200 та більше осіб), а також навчальний процес у школах, університетах і дитсадках.
  • Ця заборона не стосується заходів державної необхідності, як засідання Верховної та обласних рад. Проведення спортивних заходів буде можливим з дозволу міжнародних організацій, але обов'язково без глядачів.
  • Крім того, обмеження торкнуться і українських кордонів. Зокрема, з 12 березня планують залишити лише 49 КПП замість 219.