Аби виготовити партію препарату, поки що компанії потрібно 110 днів. Зараз там працюють над тим, аби скоротити цей термін до близько 60 днів.

Зверніть увагу Росія веде жорстку пропаганду проти вакцин Moderna і Pfizer, – ЗМІ

США прискорюють темпи вакцинації, тож зменшення часу на виробництво вакцин може допомогти усунути прогалини, спричинені нестачею препарату.

За словами Роберта ван Ексана, президента консалтингової фірми з виробництва вакцин, збільшення продуктивності не є несподіваним. Лише від початку 2021 року обсяги вдалося подвоїти.

Ніхто ніколи не робив вакцини з мРНК у такому масштабі. Виробники вчаться у процесі виробництва. Б'юся об заклад, щодня вони стикаються з проблемами й щодня їх розв'язують,
– підкреслив він.

Крім цього, компанія також планує наростити виробничі потужності, додавши нові лінії на своїх заводах. Наразі препарат виробляють поетапно у Міссурі, Массачусетсі та Мічигані.

Вакцина від Pfizer в Україні: коротко

  • Першу партію вакцин виробництва Pfizer-BioNTech Україна отримає в лютому. Мовиться про 117 тисяч доз у рамках ініціативи COVAX.
  • Оскільки зберігати її потрібно при низькій температурі, поставлятимуть препарат у спеціальних боксах, які зможуть це забезпечити.
  • Насамперед мають намір вакцинувати медичних працівників, які лікують пацієнтів з коронавірусом COVID-19.
    Інформація з: 24 канал, "Лекхім" та фейсбуку Віктора Ляшка.

Вакцинація в Україні
Вакцинація в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу