Кількість заражених коронавірусом Covid-19 у Франції за один день збільшилася на 92 людини, повідомляє AFP.

Важливо! Перший випадок зараження коронавірусом у Південній Америці: усе, що відомо

Відтак, кількість випадків зараження вірусом у Франції збільшилася до 377 осіб.

Також французька влада повідомила про 2 нові смерті від коронавірусу. За даними Міністерства охорони здоров'я Франції, наразі відомо про 6 випадків смерті від інфекції на території країни.

Зазначається, що різке зростання кількості випадків, яке зафіксували між 3 та 4 березня, є найбільшим з початку епідемії.

Напередодні чоловіка госпіталізувати у важкому стані. 60-річний француз помер у ніч з вівторка на середу, 26 лютого, у Парижі, написав канал BFMTV.

Що відомо про інших заражених на коронавірус У Франції:

  • Першим у Франції помер 80-річний китайський турист. Він відвідував Париж у середині лютого. Його смерть також стала першою від нового коронавірусу у Європі.
  • Другий інфікований пацієнт – 55-річний француз перебуває у важкому стані в реанімації міста Ам'єн.
  • Третій – 36-річний чоловік, госпіталізований у Страсбурзі. Він повернувся з Італії й не має серйозних симптомів.
Коронавірус – що це?
Це рід вірусів, який здатен викликати застудні захворювання та атипові пневмонії. Коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча у цю родину входять і коронавіруси людини. Перша смерть від цього вірусу трапилася 11 січня.

Що треба знати про поширення коронавірусу

  • В Україні підтвердили перший випадок зараження коронавірусом. Занедужав чоловік, який подорожував по Італії із сім'єю. Наразі він у стабільному стані в інфекційній лікарні Чернівців.
  • Загалом у світі коронавірус зафіксували вже у 73 країнах. Відтак, кількість хворих становить понад 95 тисяч людей, померли від пневмонії та ускладнень, які викликає коронавірус Covid-2019 – понад 3 тисячі людей.
  • Хороша новина в том, що хворі піддаються лікуванню та мають шанс на одужання. Побороли коронавірус 50 тисяч людей по всьому світу.
  • Після Китаю та Південної Кореї найбільше випадків хвороби підтвердили в Італії. В країні хвороба забрала життя у понад сотні людей, а кількість випадків зараження перевищила 3 тисячі людей.
  • МЗС України радить утриматися від поїздок до країн, у яких зафіксували спалах коронавірусу.


Коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.