Маргарет Кінан, якій у наступному році виповниться 91 рік, назвала вакцину "найкращим подарунком на день народження". Про це пише BBC.

Цікаво Україна може отримати американську вакцину проти COVID-19 у найкоротші терміни: що відомо

Вакцинування літньої жінки провели в університетській лікарні міста Ковентрі. Це зробили в межах масового вакцинування, запланованого урядом Великої Британії.

Маргарет Кінан ввели вакцину о 6:31 ранку 8 грудня. Це перша з 800 тисяч вакцин Pfizer BionTech, які планують ввести в найближчі тижні.

Перш за все у Великій Британії будуть вакцинувати людей, яким більш як 80 років. До кінця грудня всього планують вакцинувати до 4 мільйонів людей.

Це така честь для мене бути першою людиною, щепленою проти Covid-19. Це найкращий подарунок на день народження, який я могла б побажати,
– поділилася Маргарет Кінан.

Вона наголосила, що тепер зможе повернутися до нормального життя й проводити час з родиною, від чого в останній рік довелося практично відмовитися.

Що ще відомо про вакцинування

  • Ще раніше почали вакцинувати людей у Росії. Втім, вакцина "Спутник V" викликає сумніви в багатьох експертів і медиків, оскільки не пройшла всіх етапів клінічних випробувань.
  • Україна наразі веде перемовини щодо купівлі вакцин від коронавірусу. Очікується, що в нашій державі людей почнуть вакцинувати на початку 2021 року.