У місті Штральзунд району Мекленбург-Передня Померанія, що на півночі Німеччини, внаслідок передозування вакциною фармкомпаній Pfizer та BioNTech госпіталізували 4 людей, повідомляє DW.

До теми Україна веде переговори з усіма виробниками вакцин від COVID-19, крім Росії

7 жінок і 1 чоловік у віковій категорії 38 – 54 років працюють в будинку для літніх людей. Оскільки вони входять у пріоритетну групу ризику для імунізації проти COVID-19, у рамках масової вакцинації їх щепили проти хвороби. Але кожному з них помилково ввели дозу у 5 разів вищу за норму.

Цей окремий випадок зумовлений окремими помилками. Я сподіваюся, що всі постраждалі не отримають жодних серйозних побічних ефектів,
– заявив адміністратор району Мекленбург-Передня Померанія Штефан Керт.

У 4 з 8 вакцинованих високою дозою препарату спостерігаються легкі симптоми грипу. Заради безпеки їх госпіталізували до лікарень, але при цьому зазначається, що у жодного з щеплених немає серйозних побічних ефектів.

Масова вакцинація у Німеччині: що відомо

  • Кампанія з вакцинації населення у Німеччині проти коронавірусу була запланована на 27 грудня.
  • Але у будинку для літніх людей міста Гальберштадт, що в землі Саксонія-Ангальт, мешканцям та персоналу закладу щеплення зробили ще 26 грудня.
  • Пріоритетною групою для вакцинації у Німеччині є люди віком від 80 років, медики та працівники сфери догляду.
  • Федеральний уряд хоче розподілити 1,3 мільйона доз вакцин місцевим органам охорони здоров'я до кінця 2020 року та ще близько 700 тисяч доз на тиждень від січня.