Про ситуацію з коронавірусом у Херсоні розповів виконувач обов'язків заступника міського голови Роман Головня. Відповідне відео він оприлюднив у своєму фейсбуці.

Цікаво "Протиковідні" патрулі: у Херсоні з'явились особливі поліцейські

За словами чиновника, упродовж довготривалих вихідних у місті підтвердили близько 1 500 випадків COVID-19, від ускладнень хвороби померла 41 людина. Ці цифри, наголосив Головня, свідчать про те, що рішення про запровадження у Херсоні червоної зони карантину було правильним.

Місць у лікарнях Херсона не вистачає

Виконувач обов'язків заступника міського голови звернув увагу й на те, що достатньо критичною є ситуація з госпіталізацією та ліжкомісцями. Людей доводиться направляти у найближчі лікарні, зокрема – у місто Олешки, що за 20 кілометрів від Херсона. Водночас відпрацьовують і варіант Білозерської районної лікарні.

Прохання з розумінням поставитися до ситуації, яка є. У лікарнях Херсона ми намагаємось максимально швидко виписувати хворих, які одужують. Але кількість місць обмежена,
– пояснив Головня.

Крім цього, він закликав містян серйозно ставитися до обмежувальних заходів через коронавірус. Мовляв, лише це дозволить убезпечити себе та близьких від хвороби. Наразі лікарні Херсона забезпечені киснем, але дефіцит стає більшим, адже ситуація по всій країні погіршується.

Коронавірус та червона зона на Херсонщині: актуальне

  • Херсонська область першою увійшла до червоної карантинної зони. Найближчим часом там планують відкрити ще одну COVID-лікарню та розгорнути додатково до 400 ліжок.
  • Через введення обмежень червоної карантинної зони у місті може початися транспортний колапс. Водії маршруток відмовляються виходити на рейс, мовляв, це – невигідно.

Карантинні зони України / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу