Про госпіталізацію чоловіка повідомляла пресслужба Нацполіції України. Там зауважили: українцю стало зле вже по приїзду в готель. У нього піднялась температура тіла. Після цього його госпіталізували.

До теми Пасажири рейсу "Доха – Київ" таки погодились покинути літак: що відомо

Що відомо про госпіталізованого? Це українець 1990 року народження, житель Київської області. Йому вже зробили експрес-тест на коронавірус. Він виявився негативним. У МОЗ заявили, що очікуватимуть другого тесту, аби переконатись про відсутність інфекції у чоловіка.

Увага! Якщо ПЛР-тест на COVID-19 у чоловіка буде позитивним, відповідні служби ухвалять рішення щодо обстеження всіх осіб, із якими контактував пацієнт.

Коротко про скандал зі спецрейсом Доха – Київ:

  • Вночі, 30 березня, в Україну прибули два рейси з Дохи, Катару. На рейсах перебували близько 350 людей. Частина з них направилася у визначені місця обсервації (частина з розумінням поставилася до нововведення, частина — погодилася після роз'яснень).
  • Приблизно 50 осіб ще перебували в літаках, і категорично відмовлялися від обсервації.
  • Пасажири заявляли, що рішення Кабміну про обсервацію ухвалили, коли їхній літак вже був у небі. В обох рейсах всі були від початку згодні і на двотижневу самоізоляцію, і на аналізи прямо в аеропорту – але не на обсервацію в готелях.


Різниця між карантином і самоізоляцією / Інфографіка 24 каналу