Таку думку висловив відомий російський бізнесмен Євген Чичваркін, який наразі є політичним біженцем у Великобританії, передає "Гордон".

"Рано чи пізно це станеться. Путін сам заганяє себе в глухий кут, причому роблячи серйозні помилки. Колись Микола ІІ загравав з профспілками, а Путін заграє з ісламістами", – підкреслює він.

Читайте також: Вихід з Донбасу вдарить по стабільності системи Путіна, – російський опозиціонер

Крім того, економіст порівняв Путіна зі Сталіним і спробував спрогнозувати кінець першого.

"Ми на 100% не знаємо, але у нас є підстави припускати, що Сталіну допомогли закінчити існування на землі трохи раніше. Такий варіант є можливим, і він (Путін – "24") це знає та цього боїться. Він параноїдально боїться смерті, боїться замаху", – зауважив бізнесмен.

Як приклад він згадує нещодавній візит господаря Кремля до Білорусі.

П'ять кілець охорони, приїхав до Білорусі. Все це говорить про ступінь параноїдальності. Путін всюди їздить зі своєю їжею, зі своїми кухарями, зі своїми машинами тощо. Він – справжній параноїк, тобто це клінічний випадок. І чим далі, тим більше. Вирубали древній ліс навколо того місця, де він живе та де їздить на роботу, щоб все проглядалося та прострілювалося... три вертольоти однакових літає,
– додає Чичваркін.

Також підприємець припускає, що у Путіна є двійник.

Читайте також: Військовий оглядач назвав панічну фобію Кремля

"Ну видно за фотографіями. Чи піде він сам живцем у театр, куди незрозуміло хто прийшов? Він хоче бути Сталіним, а не Лінкольном (16-й президента США Авраама Лінкольна застрелили в театрі, – "24"), – підсумовує він.