Так, про летальні випадки через коронавірус можуть замовчувати, а причину смерті пояснювати важкою формою пневмонії, інфарктом, інсультом тощо.

Читайте також МОЗ очікує поставки китайської вакцини Coronavac в Україну до 6 березня

Зауважимо, що спалах захворюваності на окупованих територіях припав на проведення масового заходу, а саме концерту Георгія Лепса в окупованому Донецьку.

В опублікованих документах зазначається, що відповідно до "офіційної" інформації за 2020 рік померло 1378 осіб. Станом на перше січня 2021 року "офіційні" цифри зросли до 15 317 хворих.

"Протягом практично всього 2020 року представники окупантів заявляли, що на підконтрольних їм територіях рівень поширення коронавірусу, а також смертність через зараження цією інфекцією значно нижче, ніж в інших країнах. Однак, згідно з "офіційною" ж інформацією наочно видно, що контроль над ситуацією був втрачений з самого початку поширення пандемії, а дії так званої влади, з організації масових заходів, що сприяють поширенню вірусу, були злочинними і необдуманими, за своїми діями на кшталт геноциду", – йдеться у джерелі.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу