В деяких районах Луганської області найважча епідеміологічна ситуація, повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.

До теми У Росії істерика: Україна категорично відмовилася вести переговори з бойовиками

Луганську міську дитячу лікарню №1 перепрофілюють під прийом контактних осіб хворих на коронавірус, адже інфекційне відділення лікарні №15 в Ювілейному вже повністю заповнене.

Водночас характер оприлюднення "офіційних даних" свідчить про наявність маніпуляцій і нестачу тестів. Відомості подаються нерівномірно і з перервами на кілька днів,
– повідомляє Мінреінтеграції.

Також міністерству відомо, що в Довжанському від коронавірусу помер лікар, але окупанти чомусь приховують цей випадок.

Інший випадок дезінформації зафіксували на підконтрольній території так званої "ДНР". В одній з лікарень Докучаєвська стався спалах коронавірусу серед медперсоналу, внаслідок чого від хвороби померла одна з медсестер. Втім, не згадуючи про коронавірус, у її діагнозі причину смерті вказали як "двостороння пневмонія".

У міністерстві повідомили, що місцеві лікарні перевели в обмежений режим роботи, а у працівників навіть вилучили мобільні телефони.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.