Як відомо, на засіданні Кабміну 1 жовтня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк запропонував відсторонити Мусія від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я, його першого заступника Салютіна звільнити з займаної посади за незабезпечення тендерних закупівель необхідних ліків.

Того ж дня Кабмін прийняв рішення покласти виконання обов'язків міністра охорони здоров'я на керівника апарату міністерства Василя Лазоришинця та звільнив першого заступника міністра Салютіна.

Міністр охорони здоров'я Мусій назвав необ'єктивними причини свого відсторонення, пов'язані з проведенням держзакупівель лікарських засобів.

31 липня Верховна Рада висловила довіру міністру охорони здоров'я і не підтримала проект постанови "Про звільнення Мусія Олега Степановича від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я України", авторами якого є народні депутати Роман Стаднійчук (фракція "Батьківщина") та Анжеліка Лабунська (позафракційна).

Читайте також: 5 місяців МОЗ не звертало увагу на забезпечення ліками армії, — волонтер

Олег Мусій пов'язував тоді спроби звільнити його із займаної посади з ситуацією навколо заводу "Індар" і викриттям корупційних схем при проведенні державних закупівель.

За словами Арсенія Яценюка, з загального обсягу ліків, які повинна була купити держава,Міністерством охорони здоров'я придбано тільки 25%.