Зняти карантинні обмеження можна буде тоді, коли встигнуть вакцинувати значну частину британського населення. Про це повідомляє The Guardian.

До теми Жителі Лондона масово втікають з міста через нові жорсткі обмеження: фото, відео

Важливо, щоб люди не просто дотримувалися нових обмежень, а щоб взагалі кожен у зоні "4 рівня" (зона найжорсткішого карантину – 24 канал) поводився так, наче саме він є носієм вірусу, щоб не допустити зараження інших,
– сказав міністр охорони здоров'я Метт Хенкок.

Низка країн уже призупинила авіасполучення з Британією

Специфіка нового штаму полягає у тому, що він значно заразніший, ніж попередній. Отож у тих районах, де він поширюється, захворюваність різко зростає. Там де цього штаму немає – карантинні обмеження дають результат.

Зазначимо, що через поширення нового штаму COVID-19 низка європейських країн закрила авіа- та залізничне сполучення з Великою Британією.

У Британії – суворі обмеження на Різдво

У самій Британії – у зоні 4 рівня – зустрічі з близькими та знайомими заборонені навіть на Різдво. На решті територій – зустріч з компанією можлива лише 25 грудня.

Що відомо про новий штам коронавірусу?

Як повідомив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, новий штам COVID-19 – на 70% заразніший, ніж попередній. Наразі немає даних, що мутований вірус викликає більше ускладнень.

За інформацією ВООЗ, випадки захворювань виявили не лише в Об'єднаному Королівстві, а й в Данії, Нідерландах та Австралії.