Про це заявив член експертної групи Національної комісії охорони здоров'я Цю Хайбо, передає "Інтерфакс-Україна".

Також на тему: Китайські провінції знову блокують через спалах COVID-19, одна з них межує з Росією

Він зазначив, що інкубаційний період вірусу триває довше, ніж той, який був у хворих в Ухані.

Це викликає занепокоєння, тому що у них немає симптомів. Так що коли інфіковані збираються зі своїми сім'ями, вони не знають про проблему, і ми бачимо, як хворіють родинами,
– сказав Цю Хайбо.

Експерт наголосив, що крім інкубаційного періоду відрізняється й тривалість хвороби. За його словами, пацієнти тепер хворіють довше. Водночас у пацієнтів рідко спостерігається жар, і у них частіше вражені легені, а не інші внутрішні органи.

Хайбо підсумував, що ці спостереження вказують на те, що вірус мутує. Він припустив, що COVID-19 на північний схід Китаю занесений з-за кордону, це пояснює різницю перебігу в різних регіонах країни.

Яка ситуація в Китаї з COVID-19

Раніше влада КНР заявила, що повністю поборола захворювання, але 19 травня була змушена ввести нові обмеження. Це сталося у північно-східних провінціях: Цзілінь та Ляонін. У Китаї вважають, що причиною спалаху можуть бути громадяни, які повертаються з Росії.

За офіційними даними у материковому Китаї за минулу добу було зареєстровано п'ять нових випадків захворювання і 16 безсимптомних хворих.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.