Загальна вартість апаратів становить більше ніж 525 тисяч євро. Його використовуватимуть для лікування пацієнтів з COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Читайте також Не глобально, – Ляшко пояснив, чому деяких пацієнтів з COVID-19 не можуть госпіталізувати

Від початку пандемії COVID-19 Німеччина тісно співпрацювала з Україною, щоб допомогти у боротьбі з коронавірусом. У такий спосіб країна намагається підтримати українських партнерів під час стрімкого поширення захворюваності.

Я рада, що майже під кінець року вдалося здійснити ще одну передачу медичного обладнання,
– наголосила посол Німеччини Анка Фельдгузен.

До теми 4 стадії прийняття карантину: як українці пережили складний 2020 рік

За даними пресслужби, Німеччина також планує підтримати Україну під час боротьби з коронавірусом на суму 150 мільйонів євро в рамках Незв'язаного фінансового кредиту. Представники країни надали його ще у 2015 році.

Як ще допомагала Німеччина під час пандемії

  • У квітні 2020 року Німеччина надала Державній службі України з надзвичайних ситуацій захисні костюми, маски та 200 переносних апаратів для дезінфекції на суму понад 175 тисяч євро.
  • Також представники ФРН у грудні 2020 року передали українським військовим медичне обладнання на суму у 3,1 мільйона євро. Нові апарати розмістили в госпіталях Чернігова, Львова та Києва.