Про це розповідає Голос Америки.

Харизматична дівчинка привернула увагу американських ЗМІ, після чого її почали запрошувати на різні зйомки реклам, презентації фільмів та на інші події.

Нещодавно Софійка повернулася з Нью-Йорка, де брала участь у зйомці великодної реклами для однієї з найбільших мереж роздрібної торгівлі Target.

Також маленька зірка цього тижня літала у Лос-Анджелес, де вже вдруге вийшла на червону доріжку на святкуванні Міжнародного дня людей із синдромом Дауна. Софійку також запросили для прослуховувань від компанії Disney.

Відома українка також мала змогу побувати в Голлівуді, де на щорічній події Media Access Awards Софія вручила нагороду кіноактрисі Джеймі Брюер за досягнення у сфері тебелебачення та кіно. До слова, Джеймі Брюер – це перша жінка із синдромом Дауна, що вийшла на подіум тижня моди в Нью-Йорку.

Проте це не перша зустріч відомої персони з українкою. Вони також раніше працювали разом під час зйомок епізоду з серіалу Switched at Birth, присвяченого темі синдрому Дауна.

Матір дівчинки Дженніфер Санчес невимовно рада з успіхів її доньки та дякує своїй родині, що допомагають їй у переїздах по всій країні.

Дженніфер Санчес говорить, що дуже завдячує чоловікові, своїй мамі та синам, оскільки вони беруть на себе її зобов’язання, коли вона їздить із Софією на зйомки та заходи.

Вона – та сама жвава, чарівна дівчинка, просто її розклад більш насичений, але це їй цілком до вподоби! Вона дуже щаслива. Я дуже вдячна своїй родині за те, що вони дозволяють нам підхопитися і їхати, коли нам потрібно, для того, щоб перетворити ці можливості для Софії на реальність,
– зізнається мама Софії Санчес.

Нагадаємо, що маленька українка Софія Санчес стала відомою через вірусне відео, в якому дівчинка розповідає, що попри свою особливість, вона може робити "все, що захоче, що завгодно" і вважає себе доброю, терплячою і красивою.

Читайте також: Як модель з обмеженими можливостями надихає своїми тренуваннями: мотивуюче відео