Глава Sinopharm Лю Цзіньчжень повідомив, що майже мільйон людей вакцинувалися їхньою вакциною проти коронавірусу. Разом з тим, він не назвав конкретну кількість щеплених громадян, пише MedicalXpress.

До теми Pfizer та BioNTech вимагають екстреного дозволу на масову вакцинацію проти COVID-19

Відомо, що у Китаї проти COVID-19 вакцинують державних службовців, іноземних студентів та працівників, які подорожують за кордон.

Ми не отримали жодного повідомлення про серйозну побічну реакцію, і лише деякі з них (щеплених – ред.) мали деякі помірні симптоми,
– заявив Лю Цзіньчжень.

Він також заявив, що будь-яка китайська вакцина буде "глобальним суспільним благом". За його словами, люди, яких щепили проти коронавірусу в Китаї, загалом встигли відвідати понад 150 країн і ніхто з них не заразився.

Розробка вакцини проти COVID-19 в Китаї: що відомо

  • Китай розпочав працю над вакциною проти коронавірусу відтоді, як він вперше спалахнув у країні наприкінці минулого року.
  • Нині останні клінічні дослідження проходять 4 препарати. Багато випробувань відбуваються за кордоном.
  • Китайська компанія Sinopharm тестує дві своїх вакцини проти коронавірусу в ОАЕ, Бахрейні, Єгипті, Йорданії, Перу та Аргентині.
  • Нещодавно у Sinopharm заявили, що їхній препарат "лідирує у світі за всіма аспектами", хоч розробники досі не надали клінічних доказів з випробувань.