Як написала Зінкевич на своїй сторінці у Facebook, вона вже може сидіти та почала займатись із фізіотерапевтами.

"Всього за три тижні після операції я заново навчилась сидіти (це набагато тяжче, ніж здається), почала самостійно рухатись, повертатись, сама почала чистити собі зуби та вмиватись (хоч ще поки і у ліжку), самостійно їм сидячи (а сьогодні навіть вперше їла за звичайним столом у їдальні) та почала займатись з фізіотерапевтами. А сьогодні мене перевели у реабілітаційний центр — корпус, персонал, правила, заняття, палата", — розповіла дівчина.

Зараз ніхто не дає ніяких гарантій чи прогнозів. Незрозуміло, чи я назавжди залишусь у візочку, чи зможу ходити хоча би з милицями або й взагалі без них. Хоча уже ясно що відновлення функцій не є швидким і що при поверненні в Україну мені доведеться дуже багато над собою працювати, хоча я вже буду займатися своєю основною діяльністю — Госпітальєри,
— додала Зінкевич.

За її словами, вона мріє відкрити в Україні реабілітаційний центр, схожий на той, в якому зараз перебуває.

"Зараз, будучи в одному з найкращих реабілітаційних центрів в світі я черпаю неймовірний досвід у тій сфері, що не розвинена в Україні, але надзвичайно потрібна їй. Лише людина що пережила це від початку до кінця може повністю усе розуміти та знати. Тепер я маю мрію. Створити такий центр в Україні ", — зазначила волонтерка.

Нагадаємо, 5 грудня засновник медичного батальйону "Госпітальєри" Яна Зінкевич потрапила в аварію на Дніпропетровщині.

17 грудня дівчину прооперували в Ізраїлі.