Цього року на виставці можна було побачити більше трьохсот експонатів. Один з них багатоголковий шприц, який підходить для косметичних процедур.

Це ІВ-700 – багатоголковий шприц. Він може робити 9 ін’єкцій одночасно. Цей прилад чудово підходить для косметичних процедур, однак ним можна водити під шкіру будь-які препарати,
– розповів представник компанії Robo Max Group Рой Кім.

Втім шприц-пістолет, лише один із сотень інноваційних девайсів представлених на виставці. Дивовижних експонатів тут не бракувало. Приміром, розробники представили медичні каталки обладнані електромотором. Із ними медперсоналу не потрібно докладати зусиль, аби перевезти пацієнта. Достатньо натиснути одну кнопку.

Учасники виставки вирішили іще одну проблему з пересуванням. Візок, який може підійматися сходами, полегшить життя багатьом літнім людям.

Це крісло використовує спеціальний підйомний механізм. Воно малогабаритне і може працювати в обмеженому просторі, на вузьких сходових клітках,
– зазначила віце-президент Glorious Union Medtech Corp Террі Куо.

Іще один візок із підйомним плечем допоможе людям з обмеженими можливостями у водних процедурах. Механічна рука підіймає зйомну частину крісла та опускає її у ванну під кутом 45 градусів – найзручніше положення, аби розслабитись.

А пенсіонерам, які ще у формі, на виставці в Тайбеї пропонують триколісні велосипеди. На виставці показали й інші новинки медичної техніки, від роботизованого ендоскопу для хірургів до масажних крісел для реласку після роботи.

Читайте також: Іспанці розробили перший екзоскелет, призначений для малюків