При народженні Світлани лікарі винесли страшний вирок. Через нерозвинені кінцівки та деформацію грудної клітки – немовля не житиме. Утім, жінці уже четвертий десяток. Та вона ще жодного разу не ставала на ноги. У горизонтальному положенні Світлана навіть читає Святе письмо. До того ж до гори ногами.

Матері Світлани лікарі радили покинути доньку в пологовому будинку. Проте хворе немовля її не налякало. Пані Надія до нині носить на руках свою вже дорослу дитину.

Зріст Світлани лише 79 см. Такою вона залишиться назавжди. Та жінка вже увійшла до Книги рекордів України: найкрихітніша у державі. Мрія рекордсменки – підрости хоча б до метра.

Світлана легко вправляється з кросвордами, плете браслети. Опанувала навіть Інтернет. Тепер друкує листи очільникам держави. Окрім улюблених домашніх завдань Світлана полюбляє прогулянки. Єдиний спосіб вийти на свіже повітря – в інвалідному візку.

У відділі соціального захисту бідкаються – проблему Світлани вирішити не можуть. Попри усі незручності мініатюрна жіночка – цілком щаслива. Та має одне прохання – автоматичний візок.

Читайте також: Українка з найбільшими грудьми встановила рекорд