Про це пише британське видання The Times, посилаючись на наукову статтю.

Так, медики звертають увагу, що на відеозаписах з Путіним можна побачити "явно звужену амплітуду помахів правої руки" при ходьбі — ранній симптом хвороби Паркінсона. При цьому експерти наголосили, більш вірогідно, що така ходьба Путіна — результат вишколу в КДБ.

Вчені помітили, що звужена розмашистість правої руки помітна також у прем'єра Медведєва, а також у екс-міністрів оборони Сердюкова та Іванова, а також у генерала Анатолія Сидорова.

"Виникла спокуслива думка, що всі вони хворі на хворобу Паркінсона і в Кремлі її спалах", — сказав професор Голландського центру хвороби Паркінсона в Неймегені Бас Блум.

Однак, хода Путіна не змінюється з роками, тобто ніяких ознак розвитку хвороби Паркісона немає. Російський президент також часто піднімає штангу або демонструє прийоми дзюдо, тобто у м'язи і нерви правої руки працюють у Путіна добре.

Відтак, вчені придумали визначення цій манері рухатися "хода стрільця з Дикого Заходу" і припустили, що вона формується, коли курсантів тренують "ходити, тримаючи праву руку близько до грудей, щоб при зустрічі з противником швидко витягнути зброю".