Як повідомляє "Сегодня", буря станеться через викид корональної маси на Сонці 29 жовтня.

"На диску Сонця спостерігалося сім груп плям. У групі 2443 зареєстровано одинадцятій спалахів С-класу (середньої потужності — "24") в рентгені", — йдеться в повідомленні вчених.

Для того, щоб врятуватися від негативних впливі магнітної бурі, фахівці радять таке:

— Оскільки найбільше страждає серцево-судинна система, допоможіть їй контрастним душем, розтиранням або сауною. Також можна плавати в басейні або приймати заспокійливі ванни з ефірними маслами хвої, розмарину, апельсина і навіть з морською сіллю.

— Знизьте інтенсивність фізичних навантажень. Під час магнітної бурі в організмі погіршується приплив кисню до органів і організм переживає стрес. Тому не робіть різких рухів, рухайтеся спокійно і плавно.

— Не зайвим буде прийняти рослинні препарати, що знімають емоційне напруження — заспокійливі збори, пустирник, валеріану. І завжди мати при собі засоби допомоги, які при нагоді допоможуть впоратися з підвищенням тиску, нервовим напруженням і болем в голові і суглобах.

— Обмежте або зовсім виключіть з раціону продукти, які можуть затримувати воду в організмі — копченості, соління, гострі приправи і соуси. Зате якщо пити більше чистої води або зеленого чаю - то в'язкість крові зменшитися і самопочуття стане краще.

— Бажано більше перебувати на свіжому повітрі і менше - в сидячому положенні. Тоді не буде боліти голова.

Читайте також: 5 корисних альтернатив ранковій каві