Зі слів речника поліції області Олега Плазовського, буде важко встановити першоджерело інфекції, адже правоохоронці під час служби спілкуються з великою кількістю людей, повідомляє Суспільне.

До теми В Україні підтвердили понад 12 тисяч випадків коронавірусної хвороби

Згідно з попередніми повідомленнями, поширення інфекції розпочалося у черговій частині, де відбувається прийом громадян.

З 25 інфікованих правоохоронців, лише троє перебувають на стаціонарному лікуванні. Натомість 22 поліцейських лікуються вдома під наглядом лікарів.

Натомість у Ківерцівському райвідділку поліції, де стався спалах, проводять дезінфекцію службових приміщень та транспортних засобів. Через те, що багато людей не можуть вийти на роботу, у випадку необхідності райвідділку допомагають інші територіальні підрозділи.

Коло контактних осіб встановлено, неодноразово проводилась і проводиться дезінфекція службових приміщень і транспортного засобу. Райвідділ працює. Реагування на злочини й повідомлення є. Допомагають за необхідності інші територіальні підрозділи, зокрема, головне управління Національної поліції, Маневицький відділ поліції,
– сказав Олег Плазовський.

Станом на 4 травня, на Волині зафіксовано 340 випадків зараження коронавірусом. Натомість 64 людини одужали, а 7 померли.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.