Найбільше хворих в обласному центрі, про це повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський.

До теми У Вінницькій області будуть перевіряти на коронавірус усіх хворих з пневмонією

ТСН повідомляє, що в області на COVID-19 захворіли 29 лікарів, серед яких професор медичного університету. У районних лікарнях не вистачає масок, захисних костюмів і антисептиків. Установи, де працюють інфіковані медики, закрили на карантин.

У той час дитина з Могилева-Подільського досі перебуває у важкому стані. Хлопчик зараз підключений до апарату штучної вентиляції легенів та перебуває під постійним наглядом лікарів.

Що відомо про хворих на Вінниччині та чому почали хворіти лікарі:

Місцеве видання "20 хвилин", із посиланням на вінницького епідеміолога Степана Томіна, повідомляє, що 25 березня першою хворою стала жителька Вінниці. Наразі вона перебуває у лікарні. Її стан стабільний, а температура невисока.

1 квітня Томин повідомив, що один з хворих – 56-річний чоловік – перебуває у важкому стані, зумовленому супутніми хронічними захворюваннями.

Під час брифінгу 27 березня мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що у Вінниці коронавірус виявили у 42-річної співробітниці пологового будинку, яка контактувала зі знайомими з Польщі, у її 5-річного небожа й у 4 її співробітниць. Також захворів 32-річний чоловік, який подорожував у Європі. Усі пацієнти перебувають в інфекційних боксах, їх стан стабільний.

Моргунов запевнив, що співробітниць пологового будинку і їхніх пацієнтів перевірили на наявність COVID-19. У зв'язку з ситуацію, пологовий будинок №2 довелося закрити на карантин.

27 березня UA:Вінниця повідомили, що серед інфікованих є й лікар онкологічного диспансеру. Після цього 34 працівників та пацієнтів закладу перевірили на наявність COVID-19.

Осередок коронавірусної хвороби зафіксовано у медзакладі, де лікар, незважаючи на прояви захворювання гострої респіраторної хвороби, яка надалі була підтверджена лабораторно як коронавірусна інфекція, виходив на роботу,
– заявив Скальський.

Під час перевірки контактних осіб коронавірус виявили у ще трьох лікарів та одного пацієнта.

Зауважимо, що напередодні мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив про першого пацієнта, який одужав у місті. Це 32-річний вінничанин. Моргунов повідомив, що чоловіка вже виписали з лікарні.

Це 32-річний вінничанин, у якого симптоми коронавірусної хвороби з’явилися після подорожі країнами Європи. Чоловік почувається добре, але ще певний час він буде вдома, на самоізоляції,
– написав радісну звістку мер Вінниці 2 квітня на своїй фейсбук-сторінці.

карантин коронавірус
Важливість карантину / Інфографіка 24 каналу