Про це пише видання Diario de Avisos. Влада зафіксувала зараження коронавірусом в італійського туриста з регіону Ломбардії. Чоловік за професією є лікарем, він приїхав на відпочинок разом з дружиною.

Читайте також: В Австрії зафіксували перші випадки коронавірусу

Готель H10 Costa Adeje Palace Hotel на острові Тенеріфе закрили з сотнями мешканцями через підтвердження коронавірусу. Гостям рекомендували залишатися у своїх номерах під час проведення медичних тестів.

В консульстві України в іспанському місті Малага повідомили, що українців немає серед ізольованих. Таку інформацію їм надали в Службі охорони здоров'я Канарських островів.

Відомо, що італійського туриста разом з дружиною медики ізолювали в лікарню на півдні Тенеріфе.

Раніше в Іспанії були підтверджені випадки коронавірусу в Ла Гомера (Канарські острови) і на Майорці (Балеарські острови).

Головне про коронавірус Covid-2019

  • Станом на 25 лютого загальна кількість інфікованих перевищує 80 000 осіб по всьому світу, а летальних випадків зафіксовано близько 3000.
  • Поширення коронавірусу стрімко зросло в Італії. Там від ускладнень від коронавірусу померло 7 осіб, усі були літніми людьми. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах. Крім того, уряд Австрії заборонив пропускати поїзди з Італії, щоб запобігти поширенню коронавірусу.
  • Додамо, що українці, які проживають в Ломбардії, розповіли те, що паніку роздувають ЗМІ, а насправді ситуація куди спокійніше.
  • Поза Китаєм найбільше випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Південній Кореї (763), в Японії (691). Інфікованими є пасажири круїзного лайнера Diamond Princess. На борту лайнера було 3700 людей з 56 країн. Серед них і 25 українців, усі – члени екіпажу.
  • У двох українців підтвердили коронавірус, їх госпіталізували у лікарню в Японії.
  • 20 лютого Україна евакуювала з Китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців. Усі евакуйовані є здоровими, симптомів захворювань у них немає.
  • Люди перебувають на обсервації в медичному центрі "Нові Санжари", на Полтавщині. Там вони проведуть 14 днів, аби переконатися, що у нікого не має збудника коронавірусу Covid-2019.
  • Через розміщення евакуйованих з Китаю людей у селищі Нові Санжари місцеві жителі 19-20 лютого влаштували масові протести та сутички з поліцією. Під час них постраждали 9 правоохоронців та 1 цивільний. Відтак, щоб заспокоїти людей, до евакуйованих долучилась і міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.