Головний інфекціоністка Сумської області Ірина Троцька під час брифінгу зазначила, що померла жінка з Конотопського району, у якої був позитивний тест на коронавірус.

Важливо На Буковині троє пацієнтів вилікувалися від коронавірусу, вони були у лікарні 20 днів

Інші 4 пацієнти наразі у стабільному стані, ускладнень немає. За інформацією Троцької, з цих чотирьох осіб двоє контактували з померлою. Це жителі Конотопського району, які перебувають на самоізоляції.

Ще два випадки захворювання на COVID-19 підтвердили у Сумах, одна особа госпіталізована до Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні, інша також перебуває на самоізоляції.

Мер Конотопа також заявив, що померла жінка контактувала щонайменше з 70 людьми, оскільки надавала послуги з біоенергетичного лікування. Троцька зазначила, що наразі визначаються усі контактні особи пацієнтів з коронавірусом.

Станом на 27 березня з підозрою на COVID-19 у Сумській області перебувають 11 осіб, з них 8 залишаються на самоізоляції.

Коронавірус в Україні: головне

  • В Україні підтвердили вже 226 випадків зараження коронавірусом, з них 5 людей померли, одужати вдалося 4 особам.
  • 14 березня Кабмін ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців і закрив міжнародне пасажирське сполучення.
  • З 17 березня закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.
  • З 18 березня в Україні тимчасово зупинено все внутрішнє пасажирське міжміське сполучення: залізничне, автобусне та авіаційне.