У ДСНС повідомили, що усі потерпілі отруїлися в кафе "Гурман" у селищі міського типу Мізоч. Станом на 7 ранку 18 липня у лікувальних закладах перебуває 52 особи, з них – 13 дітей. Інші потерпілі почувають себе вже краще.

Важливо: Харчове отруєння: симптоми та перша допомога

Загалом на весіллі було 100 гостей. Частина потерпілих перебуває в інфекційному відділенні Здолбунівської районної лікарні.

15 липня до інфекційного відділення Здолбунівської районної лікарні з ознаками харчового отруєння госпіталізували 50 осіб, серед них – 10 дітей. Вже 16 липня до інфекційного відділення Кременецької ЦРЛ Тернопільської області госпіталізували ще 8 осіб, з них – 3 дітей.

Наразі триває комплекс протиепідемічних заходів.

Схожа ситуація була у містечку Кам’янка-Бузька на Львівщині. Там в одному з місцевих кафе отруїлися понад десяток людей: наймолодшому – 14 років, найстаршому – 45. Кількість госпіталізованих постійно зростала. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Детальніше – читайте за посиланням.

перша допомога при харчовому отруєнні

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.