Породілля Ірина Гудова нормально виносила доньку, напередодні вночі приїхала в пологовий, щоб народити. Однак замість того, щоб прийняти пологи – лікарі залишили її саму у відділенні, а самі пішли спати. Коли прийшли, дитина була вже мертвою.

Ірина зі слізьми на очах згадує, що коли її приймали в пологовий будинок, серцебиття у дитини добре прослуховувалось, маля всередині активно рухалося.

"Акушерка подивилась і сказала "Йди лягай спати, бо ще не час. Поки не почнеш по стінах лазити – тоді я тобі повірю, що народжуєш", - розповідає Гудова.

Але у відділенні до шостої ранку не було жодного лікаря.

Вранці, коли вже з'явився персонал, серцебиття дитини вже не прослуховувалось. Ірина народила мертву дівчинку.

Матері не показали дитину, а тіло одразу відправили в морг. В смерті дівчинки Іринині родичі звинувачують медиків.

"Потрібно було викликати лікаря, якщо акушерка не розуміла, що треба було робити. Вона вирішила дати їм поспати", - каже свекруха породіллі Олександра Гудова.

Натомість медики виправдовуються та кажуть, що стимулювати пологи чи робити кесарів розтин не було підстав.

За їхніми словами, перейми були нерегулярними, треба було зачекати, - це вони й зробили.

Чоловік Ірини на халатність персоналу одразу поскаржився у міліцію і правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження.

"Відповідь щодо причини смерті буде дана лише після експертиз, які допоможуть встановити чи були у діях лікарів помилки", - розповів заст. керівника Веселинівського РВ УМВС Олександр Умриш.

Якщо дії медиків правоохоронці визнають службовою халатністю, їх можуть посадити на 5 років.