У жінки спочатку була просто висока температура і сухий кашель, але потім самопочуття погіршилося. Їй діагностували грип "А" та ішемічну хворобу серця, а також були ускладнення у вигляді пневмонії. Керівник обласної ОДА Віталій Федорів розповів, що саме в неї діагностували коронавірус.

До теми Перші два випадки коронавірусу підтвердили у Дніпропетровській області

Він також повідомив, що чоловік померлої перебував на самоізоляції і зараз госпіталізований в обласну інфекційну лікарню. Чоловік нещодавно повернувся з-за кордону.

У МОЗ заявили, що пацієнтка прийшла у лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації (18 березня), ще до отримання результатів тесту на COVID-19.

Скільки хворих на коронавірус в Україні?

  • Загалом в Україні виявили вже 21 випадок зараження коронавірусом, серед інфікованих – три жертви.
  • Найбільша кількість хворих у Чернівецькій області – 10 хворих, в Житомирській – 2, у Дніпропетровській – 2, Київській області – 2, Донецькій області – 1, Івано-Франківській – 1, у місті Київ – 3 підтверджених випадки.


Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.