За словами представника інформцентру РНБО Володимира Чепового, у Донецьку, Краматорську, Слов'янську, та ряді інших населених пунктів Слов'янського району не працюють лікарні, а робота швидкої допомоги ускладнена.

"У результаті терористичних дій окупантів, у місті Слов'янськ ускладнилася епідеміологічна обстановка, не функціонує лабораторія місцевої санепідемстанції, яка була пошкоджена після обстрілу 15 червня. Таким чином контроль якості води в місті не здійснюється, ситуацію ускладнюють і стихійні поховання бойовиків в околицях міст і сіл", - повідомив представник інформцентру РНБО.

Читайте також: На Донбасі вже місяць не працюють 10 лікарень, — МОЗ

У результаті пошкодження насосних станцій відсутнє централізоване водопостачання в Слов'янську, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці, та інших населених пунктах. У деяких містах водопостачання обмежене. Є загроза порушення водопостачання в Донецьку та Макіївці.

"Аналогічна ситуація може виникнути в Донецьку і Макіївці, там залишився запас води всього на 14 і 19 днів відповідно", - підкреслив він.

"У той же час українська влада гарантує максимально швидке відновлення роботи всіх без винятку служб життєзабезпечення населення відразу після встановлення контролю над територіями, де ведуться бойові дії", - пообіцяв представник РНБО.