Що відомо про стан хворого

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко у фейсбуці повідомив, що хворий перебуває у Борзнянській районній лікарні.

Зверніть увагу До літа зараження COVID-19 спаде, але відновиться восени, – відверте інтерв'ю з вірусологинею

Головний лікар Борзнянської районної лікарні Тетяна Стовба у коментарі телеграм-каналу Teza зазначила, що його ім'я – Володимир Дудка. Стан чоловіка – стабільно важкий.

За її словами, він зараз перебуває в палаті інтенсивної терапії, але до апарату штучної вентиляції легенів його ще не підключали. Лікарі стежать, як далі розвиватиметься хвороба.

Як міг заразитися Володимир Дудка

За даними журналістів, Володимир Дудка є завгоспом сільської школи. Йому – 69 років. Поліція виявила, що за останній тиждень, він контактував майже з сотнею людей.

Найімовірніше, заразитися він міг від своїх київських родичів, які нещодавно повернулися з Італії.

Чи є загроза подальшому зараженню Комарівки

За словами Прокопенка, уже визначено перше коло осіб, що контактували з Дудкою. Вони всі перебувають на самоізоляції. Він додав, що самоізоляцію контролюють поліцейські. В сільраді Комарівки зауважили, що зараз проводять дезінфекцію помешкань цих жителів.

Тут тести на коронавірус поки що не робили нікому. Головний лікар каже, що, поки у односельців немає симптомів, тести людям не робитимуть. Поки тест робили лише сімейній лікарці, яка лікувала Володимира. Але у медика коронавірус не підтвердили.

Зверніть увагу! Наразі в Україні офіційно підтвердили 311 випадків коронавірусу. На жаль, 8 людей померли, натомість 5 пацієнтів одужали та їх уже виписали з лікарень. У межах боротьби з коронавірусом уряд продовжив карантин до 24 квітня.


Що заборонено в Україні через коронавірус / Інфографіка 24 каналу